Jestem coachem akredytowanym w International Coach Federation.
W swojej pracy stosuję modele różnych szkół i nurtów coachingu, m.in. ericssonowskie (Marylin Atkinson), zen (Richard Boldstad), prowokatywne (Frank Farelly).

Sesje coachingu dopasowuję do potrzeb klienta. W procesie coachingu, w celu osiągnięcia zamierzonego celu i pełnej satysfakcji klienta, ważny jest dla mnie sposób myślenia i wartości klienta. Istotne jest to, aby we współpracy ze mną, klient czuł komfort i bezpieczeństwo jak również był przekonany, iż dbam o postępowanie zgodnie z Kodeksem Etycznym Coacha ICF.

Specjalizacje

sesje coachingu dla kadry menedżerskiej, właścicieli firm/business coaching, executive coaching, life coaching. 

Zakres

rozwój kompetencji menedżerskich (leadership, motywacja i rozwój pracowników, praca ze stresem, skuteczna komunikacja i porozumiewanie się, współpraca i zaangażowanie).  
Moi klienci cenią sobie zarówno wieloobszarowe biznesowe doświadczenie, jak i intuicję,   bezpośrednie podejście, pełen ciepła i humoru styl coachingu, a przede wszystkim jego skuteczność. Pomagam i inspiruję ich w rozwoju, wspieram w zbudowaniu siły i stworzeniu nowych perspektyw.  Wsparcie ludzi w rozwoju osobistym, liderów w przywództwie i integralności wewnętrznej jest moją misją życia.

Przykładowe tematy sesji

• wzmocnienie swojego przywództwa o elementy konsekwencji i większego zdecydowania,

• poprawa relacji z zespołem lub członkami zarządu,

• potrzeba przeprowadzenia zmiany w sposobie swojego działania,

• wsparcie w przygotowaniu do nowej roli w organizacji.

 

Akredytacja ICF

O pracy ze mną mówią