Jak się tu znalazłam?
Dlaczego robię to, co robię?

Po 25 latach licznych doświadczeń zawodowych zdecydowałam, że chcę się podzielić swoim doświadczeniem oraz talentami i robić to, co mnie wyróżnia – zawodowo – na pełny etat.

Od zawsze naturalnie zauważałam potencjał w drugim człowieku i cieszyłam się, że mogę być inspiratorką pozytywnych zmian w życiu innych, kreatorką efektu „AHA”, motywując innych i  towarzysząc w ich rozwoju zawodowym czy osobistym.

Specjalizacja

Specjalizuję się w odkrywaniu indywidualnego potencjału człowieka, czyli tego, co daje Ci poczucie spełnienia. Towarzyszę w procesie zmiany. Mobilizuję do działania.

Promuję autentyczność na co dzień, gdyż każdy z nas chce być Sobą, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Doświadczenie

Jestem przede wszystkim praktykiem biznesu. Mam ponad 25 lat doświadczenia popartego sukcesami i nagrodami na najwyższych stanowiskach menedżerskich w korporacjach z branży FMCG oraz  usług w sektorze business to business. Byłam odpowiedzialna za takie obszary działalności międzynarodowych oraz polskich firm, jak operacje, sprzedaż, marketing, PR, obsługa klienta, logistyka, kadry, zarządzanie spółką.

Prowadziłam wiele międzynarodowych projektów, zarządzałam wielomilionowymi budżetami i kilku/kilkusetosobowymi zespołami. Założyłam  i prowadziłam Fundację propagującą zdrowy styl życia i work-life balance. Od trzech lat jestem mentorką Fundacji Liderek Biznesu. Od kilkunastu lat organizuję podróże i warsztaty rozwojowe w kraju i za granicą. Współpracuję  z trenerami z takich obszarów, jak sprawne i zdrowe ciało, holistyczne zdrowie, miłość/partnerstwo, samorozwój.

Ukończyłam MBA w ESSEC/ SGGW,  magisterium z zakresu żywienia człowieka
i ekonomiki konsumpcji na SGGW  w Warszawie.

Mentorka, coach, doradca życiowy, organizatorka warsztatów i podróży rozwojowych​

Edukacja

Odbyłam wiele szkoleń i warsztatów z zakresu rozwoju zawodowego i osobistego, między innymi: